Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Keratin Bakımı

24 Mar Saf Keratin Nedir ?
admin 1 2728
Sıvı Keratin Serum Nedir? Nasıl Kullanılır?Saç bakımında profesyonellerin yaptıkları konuşmalarda “keratin” kelimesiyle sıkça karşılaşırız. Saçın tüm ..
22 Mar Ombreli Saç Bakımı Nasıl Yapılır ?
admin 0 1585
Saça Ombre uygulaması günümüzde sık sık kullanılan ve saçlarınıza harika bir görünüm sağlayan saç modellerinden bir tanesidir. Bu işlemde saçlarınıza ..
02 Mar İntense Keratin Ürünlerimiz (Kısa Tanıtım)
admin 0 615
İntense Keratin Ürünlerimiz Kısa Video Tanıtımı Merve Kutlu’nun Keratin onarıcı full set yani mega keratin setimizin kısa tanıtım videosu sizlerle. So..
02 Mar Hair Botox Saç Botoksu Nedir Nasıl Yapılır?
admin 0 1772
Saçlarımız gün içerisinde gerek hava şartları ve gerekse kişisel stres ve yorgunluklarımıza bağlı olarak birçok etkene maruz kalır. Bu süreçte saç dok..
26 Feb Saç Bakım Önerileri ?
admin 0 759
Sık sık yıkanan saçlarda kullandığınız şampuan en dikkat etmeniz gereken unsurdur. Kullanılan şampuanın kalitesini köpürmesi belirlemez. Gereğinden az..
15 Feb Oryalden Yanan Saç Bakımı ?
admin 0 14133
Oryal, saçın rengini açmada ve saçta bulunan boyayı temizlemede kullanılan bir kimyasal maddedir. Oldukça zehirleyici bir etkisi olan oryalin içeriğin..
15 Feb Hızlı Saç Uzatma – Hızlı Saç Uzatan Şampuan
admin 0 8456
Özellikle kadınların saç uzama süreçleri oldukça çetrefillidir. Hızlı saç uzatma konusunda kimi kadınların saçlarının çok hızlı bir şekilde uzadıkları..
15 Feb İnce Telli Saç Bakım Nasıl Olmalı ?
admin 0 10600
İnce Telli Saç Bakımİnce telli saçlar genellikle zor şekil alan ve normal şartlar altında dahi cansız görünebilen saçlardır. Bu tip saçlar sıklıkla ka..
15 Feb Boyadan Yanan Saçlara Çözüm ?
admin 0 9162
Boyama işlemi, saçın tamamına yeni bir renk vermek amacıyla kimyasal boyanın saçın tamamına uygulanmasıdır. Saç boyanırken uygulanan boyanın içerdiği ..
15 Sep Röfleli Saç Bakımı Nasıl Yapılır ?
admin 0 6617
Röfleli Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Röfle, saçın belirli bölgelerine 1-6 ton skalasında ara renkler uygulanması ile oluşturulan saç boyama stilidir. Bu..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)